top of page

Jmenuji se Jitka Mouchová a vystudovala jsem obor kosmetička, manikérka a  pedikérka. Své mnohaleté zkušenosti  v péči nejen o pleť, ale i o celé tělo jsem získala v luxusních salonech v  Grandhotelu Pupp v Karlových  Varech,  v  salonu Christian Dior v Pařížské ulici v Praze či u společnosti MAC.

Stále pracuji na  svém vzdělávání a  účastním se mnoha kurzů např.  lepení a trvalá řas,  modeláž nehtů, vizážistika, maskérský kurz a kurz TV a video.

Svých zkušeností jsem využila  na módních přehlídkách a výrobě a  natáčení  televizních a  divadelních  programů např. Mejdan roku z  Václaváku,  Talk show  Geni a Míši, Rock for  soul. Naposledy jsem pracovala jako maskérka na filmu Poslední útěk Jaronýma Pražského.

Při své práci jsem měla  možnost spolupracovat s mnoha osobnostmi jak z umělecké tak z politické  sféry. např.  Václavem Klausem,  Václavem Vydrou, Ondřejem Sokolem,  Michalem Davidem,  Ivetou Bartošovou, Ester Ledeckou, Ewou Farnou,Andeou Kalivodovou, Richardem Genzerem, Michalem Suchánkem a mnoha  dalšími.

bottom of page